Włamał się do piwnicy i ukradł klocki Lego

W ręce mundurowych z Komisariatu Policji w Wieleniu wpadł 29-latek, który włamał się do piwnicy sąsiada i ukradł klocki Lego, warte około 400 złotych. Teraz grozi mu do kilku lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło w środę tj. 29 listopada br. Z ustaleń mundurowych wynika, że


29-letni mieszkaniec Wielenia po wcześniejszym wystawieniu drzwi z zawiasów, wszedł do piwnicy sąsiada i ukradł metalową walizkę wraz z kilkoma kilogramami klocków Lego. Właściciel wycenił ich wartość na około 400 złotych.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania włamywacza, śledczy ujawnili w szafie ubraniowej skradziony towar. W toku dalszych czynności 29-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Mężczyzna znany jest wieleńskim stróżom prawa. Był już wcześniej karany. Teraz grozi mu do kilku lat pozbawienia wolności.

(Visited 144 times, 1 visits today)

One thought on “Włamał się do piwnicy i ukradł klocki Lego

  • 25 grudnia, 2017 at 8:28 am
    Permalink

    Każda kradzież powinna być piętnowana.Ale przypuszczam że ten nius to raczej ciekawostka dla internautów.Policja niby ściga ale naprawde nic dalej z tym nie robi bo to mała szkodliwość czynu>chyba że facet okradł prominęta PIS to ostro wezmą się do rzeczy.

    Reply

Dodaj komentarz