Tragiczny wypadek w Sękowie ! Nie żyją dwie osoby.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj na drodze krajowej w Sękowie. Na miejscu zmarły dwie osoby. Policja ustala przyczyny zdarzenia.


Dzisiaj około godziny 10.30 policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze K-92 w Sękowie.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że czołowo zderzyły się dwa samochody – opel corsa (którym poruszało się dwoje mieszkańców powiatu międzychodzkiego w wieku 70 oraz 72 lat) oraz volkswagen golf (którym kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu międzychodzkiego). Z ustaleń wynikało, iż kierujący jednym z pojazdów, z nieznanych do tej pory przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia. W wyniku zderzenia volkswagena i corsy uszkodzony został również ford mondeo, który jechał za jednym z powyższych samochodów.

Na miejscu wypadku zmarły dwie osoby, które poruszały się oplem. Kierująca golfem oraz 10 -letnia pasażerka zostały przetransportowane do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 35-latki. Kobieta była trzeźwa. Dochodzeniowcy z Dusznik przesłuchali świadka wypadku. Funkcjonariusze szamotulskiej drogówki, wspólnie z Technikiem Kryminalistyki z Międzychodu pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów. Policjanci zabezpieczyli ślady, wykonali niezbędną dokumentację zbierając w ten sposób materiał dowodowy.

Na miejscu oprócz Policji pracowali funkcjonariusze Straży Pożarnej oraz Pogotowie Ratunkowe.

Przyczyny wypadku będą szczegółowo wyjaśniane w ramach śledztwa prokuratorskiego.
Zobacz również …
(Visited 1 939 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz