MIĘDZYCHODZKI FESTIWAL KRZEWIENIA KULTURY NIEZALEŻNEJ RóBSzuM Festival 7

MIĘDZYCHODZKI FESTIWAL KRZEWIENIA KULTURY NIEZALEŻNEJ
RóBSzuM Festival 7
27-28 Lipca 2018
Centrum Animacji Kultury
Plac Kościuszki 9, 64- 400 Międzychód
RóBSzuM jest festiwalem muzyki niezależnej odbywającym się corocznie od 2012r.Założeniem jest prezentacja artystów ambitnych,niezależnych i ciekawych oraz niedocenionych w świecie w którym tak zwana muzyka popularna prezentowana masowo przestała być sztuką.
Prezentujemy zespoły grające szeroko pojętą muzykę alternatywną, od muzyki elektronicznej przez noise do jazzu,często eksperymentujące z formą, ekspresją i treścią. Wydarzenie to odznacza się kameralną atmosferą,odbywa się 500m od jeziora, w samym sercu Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego.
BILETY NA RÓBSZUM 2018
– karnet dwudniowy przedsprzedaż do 30 czerwca 2018: 15 zł
– karnet dwudniowy przedsprzedaż po 30 czerwca 2018: 20 zł
zakup biletu poprzez wpłatę na konto:
Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Niezależnej „RÓBSZUM”
nr konta: 31 1090 1388 0000 0001 3400 3221
tytułem: bilet róbszum 2018.
Wstęp na podstawie listy wpłacających lub potwierdzenia przelewu w formie wydrukowanej lub elektronicznej np. na smartfonie
– karnet dwudniowy na bramie: 25 zł
– bilety jednodniowe na bramie: 15 zł

Zagrają:

RIGOR MORTISS

BORDO

HER SIDE

MASZYNY I MOTYLE

KATIE CAULFIELD

BAJZEL

LiN

LONKER SEE

Link do  stronki:
Link do wydarzenia:
Informacje na temat pola biwakowego/noclegu:
Międzychód oprócz stu jezior w okolicy w tym jedno w mieście, puszczy noteckiej, płynącej przy mieście Warty ma miejscówkę zwaną Stary Port.
Dla wszystkich chętnych gości w dniach od 27 do 29 lipca dostępne będzie pole namiotowe w Starym Porcie. Opłata za pole to 15 zł/osobę/dzień (w cenie wszystkie opłaty wliczone w tym opłata za namiot, możliwość zaparkowania samochodu, dostęp do kuchni, możliwość skorzystania z prysznica).
Opłata za pole do uregulowania na miejscu bezpośrednio w Starym Porcie. A tymczasem choć miejsca jest dużo to chętnych zachęcamy do rezerwacji wysyłając maila na adres czterypozolklesciany@gmail.com
Wystarczy przesłać imię i nazwisko osoby rezerwującej + liczbę namiotów + liczbę osób z rezerwującym włącznie. Zwrotny mail potwierdzający gwarantuje na 100% miejsce.(Visited 96 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz