Nowy Tomyśl: Pożar w jednym z mieszkań na os. Północ. Akcja Straży Pożarnej [ZDJĘCIA, FILM]
W czwartek (7.06.20180 , koło godziny 12 na nowotomyskim osiedlu Północ rozbrzmiały głośne syreny strażackie. Wozy Straży Pożarnej pędziły do pożaru jaki wybuchł w jednym z mieszkań, które znajdowało się na czwartym piętrze bloku.
Jak udało nam się ustalić w pomieszczeniu kuchennym mieszkania, spaliło się naczynie w którym przygotowywane był posiłek, najprawdopodobniej dzisiejszy obiad .
Więcej szczegółów akcji niebawem …




(Visited 1 446 times, 1 visits today)
