Marihuana zamiast ogórków w piwnicy 25-latka… ZATRZYMANI ZA HANDEL NARKOTYKAMI [ZDJĘCIA, FILM]

Marihuana zamiast ogórków w piwnicy 25-latka… ma się te pomysły! 

Policjanci z Komendy Powiatowej w Szamotułach zatrzymali 2 mężczyzn, którzy brali udział w obrocie narkotykami. Kryminalni zabezpieczyli ponad kilogram marihuany,


atrapę broni oraz pieniądze na poczet przyszłych kar. Za tego typu przestępstwa grozi nawet 10 lat więzienia.

Szamotulscy policjanci, w trakcie realizacji sprawy dotyczącej wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków na terenie Szamotuł ustalili, że pod jednym ze sklepów na terenie miasta ma dojść do przekazania narkotyków.


 Po ustaleniu szczegółów, kryminalni wspólnie z dzielnicowymi zorganizowali zasadzkę.

W godzinach wieczornych, 29 stycznia na parking przy jednym ze sklepów w Szamotułach wjechał mężczyzna kierujący mercedesem, a zaraz za nim na parking przyjechało dwóch mężczyzn samochodem marki Renault Megane.  Po upewnieniu się, że  „teren” jest bezpieczny, doszło między mężczyznami do przekazania narkotyków.

Policjanci widząc zaistniałą sytuację, nie mieli już prawie żadnych wątpliwości, że doszło do handlu narkotykami. Kryminalni zatrzymali obu mężczyzn.  25-letni mieszkaniec Obornik w mercedesie ukrył woreczek strunowy z zawartością marihuany.  Natomiast 23-latek z Szamotuł na widok policjantów wyrzucił na parking wcześniej zakupione narkotyki.

Mundurowi zatrzymali obu mężczyzn i osadzili w policyjnym areszcie. Po zważeniu zabezpieczonych narkotyków okazało się, iż łącznie w woreczkach znajdowało się ponad 27 gramów  marihuany.

Dodatkowo, policjanci w trakcie przeszukania mieszkania i piwnicy  25-latka, znaleźli ponad kilogram suszu roślinnego. Oprócz tego kryminalni znaleźli pieniądze, prawdopodobnie pochodzące z procederu przestępczego oraz atrapę broni. Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli nielegalny susz, atrapę broni oraz pieniądze na poczet kar.

Po zebraniu niezbędnych materiałów dowodowych w sprawie, zatrzymani zostali przesłuchani. Policjanci przedstawili im zarzuty. 25-latek z Obornik odpowie za posiadanie i handel narkotykami, grozi mu do 10 lat więzienia. Natomiast 23-letni mieszkaniec Szamotuł usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

(Visited 974 times, 1 visits today)

One thought on “Marihuana zamiast ogórków w piwnicy 25-latka… ZATRZYMANI ZA HANDEL NARKOTYKAMI [ZDJĘCIA, FILM]

  • Luty 13, 2019 at 1:01 pm
    Permalink

    Nie no wielki sukces! Bandyta złapany. Nikt już nie będzie bezkarnie wprawiał się w miły nastrój suszonymi liśćmi!

    Reply

Dodaj komentarz