KTO JĄ ROZPOZNAJE? – Kobieta wypłacała pieniądze z bankomatu pochodzące najprawdopodobniej z przestępstwa

Policjanci poszukują kobiety, która wypłacała pieniądze z bankomatu pochodzące z przestępstwa. Została kilkakrotnie zarejestrowana przez kamery monitoringu.


Jak ustalili policjanci, sprawcy pozyskali dane dwojga mieszkańców Lublina, następnie założyli na nie konta bankowe. Korzystając z danych oraz kont zaciągali pożyczki. Kobieta wypłacała pieniądze w Szamotułach. Osoby, które ją rozpoznają prosimy o kontakt z lubelską Policją tel. (81) 535-45-72 lub (81)535-52-46. Zapewniamy anonimowość!

Postępowanie w sprawie oszustwa prowadzą policjanci z II komisariatu Policji w Lublinie. Sprawcy w nieustalony dotąd sposób weszli w posiadanie danych osobowych dwójki mieszkańców Lublina. Za ich pomocą założyli konta bankowe, aby wyłudzać kredyty.

Pieniądze były kilkakrotnie wypłacane przez kobietę w Szamotułach przy ul. Poznańskiej. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu.

Osoby, które rozpoznają kobietę prosimy o kontakt z lubelską Policją tel. (81) 535-45-72 lub (81)535-52-46. Informację można przekazać anonimowo.
(Visited 14 314 times, 1 visits today)

4 thoughts on “KTO JĄ ROZPOZNAJE? – Kobieta wypłacała pieniądze z bankomatu pochodzące najprawdopodobniej z przestępstwa

 • 28 maja, 2017 at 4:47 pm
  Permalink

  Po pierwsze na podstawie tych kilku zdań z artykułu nie można wysnuć żadnych wniosków – nazwanie kogoś złodziejką, oszustem czy innym podobnym bez postawienia komuś zarzutów o prawomocnym wyroku nie wspominając jest karalne !!! Nie wiemy kim była to osoba, czy wypłacała dla siebie czy dla kogoś, czy w czyimś imieniu ?? Nie wiemy nic dosłownie. Ja sam kiedyś (jestem taksówkarzem) zostałem poproszony przez stałego klienta (właściwie znajomego) bym pojechał pobrać pieniądze z bankomatu dla niego (dał mi tzw czek BLIK). Po czasie okazało się, że wyciągałem brudne pieniądze – a nie byłem tego świadom ! Dlatego zanim kogoś oskarżymy, poznajmy jego historię, a nie na podstawie strzępków informacji…

  Reply
 • 29 maja, 2017 at 8:33 pm
  Permalink

  Pani S…….. z Szamotuł. Na 100%. krętaczka jakich mało…

  Reply
 • 29 maja, 2017 at 9:26 pm
  Permalink

  Mieszka na ul.P…… w Szamotułach i ma na imię Magda S. Na pewno to ona!!!!

  Reply
 • 9 października, 2017 at 10:42 pm
  Permalink

  O Boże! A kto włożył do bankomatu pieniądze pochodzące z przestępstwa??

  Reply

Leave a Reply