2 NOWOTOMYSKI PIKNIK MOTOCYKLOWY koncert Country Zenit [ ZDJĘCIA ,FILMY ]

2 NOWOTOMYSKI PIKNIK MOTOCYKLOWY zorganizowany przez Chmielową Grupę Motocyklową Nowy Tomyśl przeszedł już do historii.

Olbrzymie zaangażowanie wielu osób i bezinteresowne wsparcie również wielu sprawiły, że druga w historii Nowego Tomyśla impreza motocyklowa odbyła się a wszystkie osoby, które przybyły na to święto nowotomyskich miłośników motocykli, bawiły się wyśmienicie.

Święto nowotomyskich motocyklistów rozpoczęło się Mszą Św. w Kościele NMP Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. ulicami Nowego Tomyśla przejechały setki „ryczących” maszyn do Sękowa, gdzie w malowniczym plenerze Chmielowa Grupa Motocyklowa przygotowała szereg atrakcji dla wszystkich uczestników pikniku.

Nie brakowało stoisk gastronomicznych z pysznym jedzeniem oraz zimnymi napojami. Były konkurencje sprawnościowe , świetna muzyka i wyśmienita zabawa.

Na piknikowej scenie gwiazdy  SANDRA RUGAŁA z zespołem a na zakończenie  Country Zenit zespół, który rozruszał do tańca całe motocyklowe miasteczko.

Olbrzymie gratulacje dla organizatorów za pomysł, realizacje i determinacje w organizacji tej świetnej i potrzebnej lokalnej społeczności imprezie.


Fot. Maciej Kasprzak / Wielkopolskamagazyn.pl


(Visited 956 times, 1 visits today)

Leave a Reply