Zatrzymany poszukiwany listem gończym

W piątek, 15 marca br. policjanci z Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp. zatrzymali poszukiwanego listem gończym, 20-letniego mieszkańca gminy Drawsko. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Trzciance, celem odbycia kary pozbawienia wolności.


Policjanci z krzyskiego komisariatu zatrzymali poszukiwanego 20-latka w miniony piątek na ulicy Sikorskiego w Krzyżu Wlkp. Mężczyzna to mieszkaniec gminy Drawsko, który poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Trzciance. 20-latek dopuścił się kradzieży, włamań oraz ma na swoim koncie sprawę narkotykową. Przed organami ścigania ukrywał się na terenie Holandii.

Po zatrzymaniu został przewieziony do policyjnej celi, a następnie do zakładu karnego.Teraz będzie musiał odbyć karę kilku miesięcy pozbawienia wolności.

Przy okazji przypominamy Państwu o ogólnodostępnych internetowych bazach osób poszukiwanych i zaginionych – poszukiwani.policja.pl, zaginieni.policja.pl.

W policyjnych portalach można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi oraz zaginionych, w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, a także m.in. informacji o pseudonimach, rysopisach, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisach znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

Karolina Górzna-Kustra/czarnkow.policja.gov.pl

(Visited 223 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz