ZATRZYMANI ZA KRADZIEŻ ALKOHOLU ! Grozi im kara do 5 lat więzienia.

Rogozińscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwie osoby podejrzane o kradzież sklepową. Łupem sprawców poza whisky padły także ubrania. Oboje trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara do 5 lat więzienia.


W miniony poniedziałek (29.10.2018r.) w godzinach wieczornych do Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wpłynęło zgłoszenie, że w jednym z marketów na terenie Rogoźna ochrona ujęła sprawców kradzieży. Niezwłocznie na miejsce skierowani zostali rogozińscy policjanci patrolujący miasto. Chwilę później mundurowi dokonali zatrzymania 21-letniej kobiety i towarzyszącego jej 20-latka – oboje mieszkańcy powiatu obornickiego. Podczas podjętej interwencji okazało się, że działając wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży siedmiu butelek alkoholu oraz artykułów odzieżowych na łączną kwotę ponad 700. Podczas kradzieży para wybierała tylko droższe trunki w butelkach o dużej pojemności.

Oboje trafili do policyjnego aresztu. Amatorzy darmowych trunków byli mylnie przekonani, że działając w dwójkę wartość mienia podzieli się na pół co stanowić będzie jedynie wykroczenie. W konsekwencji został im przedstawiony zarzut kradzieży z kodeksu karnego. Grozi im za to do 5 lat więzienia.

(Visited 122 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz