Wędrówki i trekking? Tylko z Trespass

Tym razem drzwi do swojego lokalu otworzyła dla klientów nowa marka – Trespass. Ciemno niebieskie logo z białym napisem pojawiło się w Pasażu +2, tuż obok Selectshop. Można tu zaopatrzyć się w outdoorową odzież funkcjonalną i nie tylko.


 Mająca swój początek w Glasgow w 1984 roku marka Trespass, w ciągu ponad 30 lat zyskała pokaźne grono wiernych klientów i w dalszym ciągu świetnie prosperuje na rynku. Poznań to druga lokalizacja w Polsce, zaraz po warszawskim Blue City, gdzie zakupy można robić w sklepie stacjonarnym.

Utrzymująca stabilną pozycję na rynku szkocka marka w swojej ofercie proponuje klientom szeroki asortyment odzieży outdoorowej. Miłośnicy wędrówek, górskich wspinaczek, trekkingu czy sportów wodnych zdecydowanie znajdą tutaj dla siebie produkty dobrej jakości w odpowiedniej cenie. Oferta dedykowana jest dla osób w każdym wieku, ceniących przede wszystkim komfort podczas realizowania sportowych pasji na świeżym powietrzu. Jakość i wytrzymałość to cechy, które sprawiają, że marka Trespass wciąż przyciąga nowych klientów.

W tym roku oferta dla wielbicieli sportów outdoorowych rozszerzyła się nie tylko o Trespass. Nowe marki to także Selectshop, skierowany przede wszystkim do pasjonatów deskorolek, a także wyjątkowy koncept Martes Sport Premium, obejmujący swoją ofertą niemal wszystkie dziedziny popularnych sportów.

 

(Visited 506 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz