Uwaga! Rozpoznajesz sprawcę kradzieży roweru?

Policjanci Wydziału Kryminalnego wolsztyńskiej jednostki prowadzą czynności w sprawie zgłoszonej w poniedziałek (13 maja) kradzieży roweru Kross. Jednoślad został skradziony sprzed sklepu na ul. 5 Stycznia w Wolsztynie. Osoby, które rozpoznają podejrzewanego o kradzież młodego mężczyznę proszone są o kontakt z KPP w Wolsztynie pod numerem telefonu 68 347 52 00 lub 68 347 52 93.

13.05.2019 r. ok.godz. 17:00 dyżurny KPP w Wolsztynie otrzymał informację dotyczącą kradzieży roweru Kross, do której doszło na ul. 5 Stycznia w Wolsztynie.

Na podstawie wyjaśnień właścicielki jednośladu ustalono, że pozostawiła go na moment wchodząc do sklepu. Chwila ta wystarczyła, by złodziej wykorzystał okazję i odjechał w kierunku Promenady Klemensa Modlińskiego.

Policjanci zabezpieczyli nagrania monitoringu, na których widoczny jest wizerunek sprawcy. Jest to młody mężczyzna o jasnych włosach, ubrany w szarą bluzę i ciemne spodnie. Mężczyzna na chwilę przed kradzieżą szedł chodnikiem przy ul. 5 Stycznia po stronie Wolsztyńskiego Domu Kultury w towarzystwie innego mężczyzny. W momencie, gdy zauważył stojący przed sklepem rower przebiegł przez ulicę i ukradł go.

Każdy, kto rozpozna sprawcę, lub w inny sposób może pomóc w jego identyfikacji proszony jest o kontakt z KPP w Wolsztynie pod numerami telefonu 68 347 52 00 lub 68 347 52 93.

(Visited 534 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz