Uwaga ! POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEJ NASTOLATKI. Poszukiwana Martyna ma 16 lat.
Policjanci z Komisariatu Poznań Wilda poszukują zaginionej nastolatki, która 27 sierpnia wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej, prosimy o kontakt.
27 sierpnia br. Ok. godz. 13:00 wyszła z domu przy ul. Św. Czesława w Poznaniu nieletnia Martyna Łuczka i do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi.
Rysopis zaginionej:
Wiek z wyglądu ok 16 lat, średnia sylwetka, wzrost ok. 160 cm, włosy blond z odrostem, wygolone boki, ubrana w spodnie jeansowe szare z wyszytym kwiatem, szara bluza z napisem, czarny t-shirt oraz czarne tenisówki, posiada przy sobie kolorowy worek na obuwie.
W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Poznań – Wilda, Poznań ul. Taborowa 22 tel. 61 8412511 i 12 lub 997.

