Uwaga ! Nowy Tomyśl – ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS JARMARKU

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS JARMARKU CHMIELO – WIKLINIARSKIEGO I DOŻYNEK GMINNYCH 2018 R.

W DNIACH OD 31 SIERPNIA DO 2 WRZEŚNIA 2018 R. BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁA CZASOWA ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA PL. NIEPODLEGŁOŚCI WRAZ Z PRZYLEGŁYMI ULICAMI ORAZ NA PL. CHOPINA W NOWYM TOMYŚLU. W TYCH DNIACH ZABLOKOWANY ZOSTANIE WJAZD NA PL. NIEPODLEGŁOŚCI OD STRONY UL. TYSIĄCLECIA ORAZ OD UL DŁUGIEJ, ZBĄSZYŃSKIEJ I KOMUNALNEJ.


JEZDNIA OD UL. DŁUGIEJ POPRZEZ PL. NIEPODLEGŁOŚCI AŻ DO UL. ZBĄSZYŃSKIEJ BĘDZIE JEDNOKIERUNKOWA. NA UL. ZBĄSZYŃSKIEJ BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁ NAKAZ JAZDY W KIERUNKU UL. 3 STYCZNIA. NATOMIAST JADĄC ULICĄ 3 STYCZNIA KIERUJĄCY BĘDĄ ZMUSZENI SKRĘCAĆ W UL. ZBĄSZYŃSKĄ.
W DNIU 31 SIERPNIA W GODZ. OD 1400 – 1800, 1 WRZEŚNIA W GODZ. OD 1100 – 2300 ORAZ W DNIU 2 WRZEŚNIA W GODZ. OD 1400 – 1800 CAŁKOWICIE ZOSTANIE WSTRZYMANY RUCH NA PL. NIEPODLEGŁOŚCI. ZABLOKOWANE ZOSTANĄ WJAZDY OD UL. DŁUGIEJ I KOMUNALNEJ.
NA CZAS JARMARKU ZOSTAJĄ TAKŻE WPROWADZONE ODPOWIEDNIMI ZNAKAMI DROGOWYMI STREFY ZAMIESZKANIA ZARÓWNO NA PL. NIEPODLEGŁOŚCI JAK I PL. CHOPINA. W STREFACH TYCH KIERUJĄCY POJAZDAMI MOGĄ PORUSZAĆ SIĘ Z PRĘDKOŚCIĄ DO 20 KM/H, MUSZĄ USTĘPOWAĆ PIERWSZEŃSTWA PIESZYM ORAZ PARKOWAĆ TYLKO W MIEJSCACH WYZNACZONYCH.
ZMIANY TE MAJĄ WPŁYNĄĆ NA BEZPIECZEŃSTWO OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W JARMARKU I PRZEMIESZCZAJĄCYCH SIĘ Z PL. NIEPODLEGŁOŚCI NA STADION MIEJSKI.

 (Visited 2 688 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz