Uwaga ! POLICJANCI POSZUKUJĄ PODPALACZA

Policjanci pracują nad sprawą podpaleń, do których doszło 4 września br. na poznańskim Grunwaldzie. W tym celu zabezpieczyli monitoringi, na których widoczna jest sylwetka prawdopodobnego podpalacza.
Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z nagrań, prosimy o kontakt z Policją. Komendant Miejski Policji w Poznaniu dla osoby, która przyczyni się do identyfikacji i zatrzymania podpalacza, przewidział nagrodę pieniężną.


Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald prowadzą czynności wyjaśniające w związku ze zdarzeniami, do których doszło 4 września br. w rejonie ulic Bukowskiej, Grochowskiej, Świt i Opalenickiej w Poznaniu. Tam nieznany mężczyzna podpalił kilka koszy na śmieci, pojazdy oraz budynki. Jeden z tych incydentów zarejestrowały kamery monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Grunwald pod całodobowymi numerami telefonów:  61 84 121 11, 61 84 121 12 lub pod numerem alarmowym 997. Komendant Miejski Policji w Poznaniu dla osoby, która przyczyni się do identyfikacji i zatrzymania podpalacza, przewidział nagrodę pieniężną.

(Visited 347 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz