Uwaga ! Już w najbliższy piątek KLUBOWE FERIE czyli NOK znów w rytmach klubowych!

18.01.2019 Klubowe Ferie w Nowym Tomyślu ★ – SALA METRO NOK

Po udanych „Klubowych Andrzejkach” czas na kolejna imprezę w Nowym Tomyślu!
Na prośby klubowiczów organizujemy kolejną wyjątkowe klubowe wydarzenie w nowotomyskim ośrodku kultury.Zapraszamy już 18 stycznia, w piątek na imprezę „KLUBOWE FERIE”, podczas których moc atrakcji dla każdego!
Mimo, że mamy ZIMĘ, u nas na pewno będzie GORĄCO!
Podczas tej wyjątkowej nocy zagrają DJE w składzie.
-TIM HEART – twórca genialnych remixów:”Bounce”, „Mi Gnete”, „Mi Gente”
– SERGIO – wieloletni rezydent klubu DEEP w Kopanicy.
– LOCA PLAYA DJ’s
UWAGA: POKAZ SHUFFLE DANCE w wykonaniu PATKI, znanej z wielu teledysków klubowych – zobaczcie sami niesamowity taniec!

oraz lokalni dj-e.
– MASTER
– CH@D

Nowotomyski Ośrodek Kultury j Amnesia wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i organizują „Klubowe Ferie” w sali dyskotekowej nowotomyskiego ośrodka kultury – NOK!
Pamiętajcie, że to początek nowej jakości imprez w Nowym Tomyślu, którą gwarantują organizatorzy „Klubowego Koncertu” na Jarmarku, którzy powracają z nowym projektem!
Ta impreza to nie lada gratka, dla wszystkich fanów elektronicznych dźwięków, którym ta noc zapewne zapadnie w pamięci jako jedna z najlepszych klubowych imprez w naszym regionie.

Impreza rozpocznie się dokładnie o 21:00, wszyscy do 22:00 mogą skorzystać ze specjalnej ceny biletu.

Adres: Nowotomyski Ośrodek Kultury, Tysiąclecia 3, 64-300 Nowy Tomyśl (dolna sala dyskotekowa METRO)

 Kochani poznajcie naszego pierwszego gościa Specjalnego‼️ 
Patrycja – dla przyjaciół Patka i stąd tez wział się pseudonim naszej shufflerki! W 2016 roku, w wieku 15 lat zaczęła się jej historia z shuffle dance, gdy przeglądając youtube razem z przyjaciółką przypadkowo natknęła się na filmik jednej z najbardziej znanych shufflerek na świecie Eleny Cruz, która początkowo stała się jej autorytetem. Postanowiła, że choćby nie wiadomo co nauczy sie tańca. Właśnie tak zaczęły się jej trenigi. Samouk od samego początku, po dzień dzisiejszy. Od pierwszych filmików na własną rękę, z pomocą najbliższych, po profesjonalne videoclipy z udziałem doświadczonych montażystów, i zaproszenia dj-ów na różnego rodzaju imprezy. Pewną część planów zrealizowała. Ujęła jej motto słowami „czas gonić za kolejnymi planami, podnieść poprzeczkę, spełniać marzenia !”
To właśnie ona przygotowuje specjalny pokaz shuffle dance na naszą piątkową imprezę. Widzimy się na miejscu, Siema ?(Visited 112 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz