TRIATHLON NA DYSTANSIE IRONMAN UKOŃCZONY PRZEZ NOWOTOMYSKIEGO FUNKCJONARIUSZA !

W niedzielę 18 sierpnia br. odbył się Polskaman Triathlon Wolsztyn 2019. Funkcjonariusz z nowotomyskiej komendy Konrad Michalik podjął rywalizację na dystansie Ironman, gdzie miał do pokonania 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze, a na koniec maratoński bieg o długości 42.195 km.

Ponad 13 godzin – tyle trwała walka ukończenia triathlonu przez nowotomyskiego policjanta Konrada Michalika. Dystans Ironman został przygotowany dla najtwardszych zawodników, zdeterminowanych i gotowych podjąć walkę z samym sobą i swoimi słabościami. Taką właśnie walkę podjął Nasz kolega.

Konrad swoją przygodę ze sportem zaczął kilka lat temu. Odnosi wiele sukcesów na trasach zarówno biegowych jak i rowerowych. Przygotowanie do startu na pełnym dystansie zajęło Konradowi osiem miesięcy. Bieganie, pływanie, jazda na rowerze były nieodzownymi elementami codziennego życia, treningi w każdej wolnej chwili dnia i nocy. Miesiące poświęceń na to by spełnić jedno ze swoich marzeń.

Pierwszy udział w Ironmanie dał Konradowi 31 miejsce. Czy zobaczymy Konrada w kolejnych zmaganiach triathlonowych ? Mamy nadzieje, że tak.

Jesteśmy pełni podziwu – Gratulujemy !

/nowy-tomysl.policja.gov.pl/

Zobacz również …

(Visited 221 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz