Tragedia na drodze. Zginęła rowerzystka

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na trasie Połajewo – Krosinek. Kierujący volkswagenem podczas wyprzedzania zderzył się z rowerzystką. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń, poniosła śmierć na miejscu. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności wypadku.


Do wypadku doszło w poniedziałek, 20 stycznia br. około godziny 18:22 na trasie Połajewo – Krosinek. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 36-letni mieszkaniec gminy Połajewo, kierując volkswagenem podczas wyprzedzania zderzył się z 62-letnią rowerzystką. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierowca volkswagena był trzeźwy, zatrzymano mu prawo jazdy i pobrano od niego krew do badań.

W ciągu najbliższych kilku dni funkcjonariusze z czarnkowskiej komendy pod nadzorem trzcianeckiej prokuratury, będą analizować zebrany na miejscu zdarzeń materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn tego wypadku.

Karolin Górzna-Kustra

(Zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również …

(Visited 1 713 times, 1 visits today)

Leave a Reply