Szczęśliwy finał poszukiwań

Dynamiczna akcja poszukiwawcza przeprowadzona przez policjantów z Jarocina wspieranych przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej doprowadziła do szybkiego odnalezienia zaginionej kobiety. 45–latka została odnaleziona na terenie kompleksu leśnego.

21 listopada br. wieczorem oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie


został poinformowany o prawdopodobnym zaginięciu 45-letniej kobiety. Mieszkanka Poznania, przebywająca u rodziny w Jarocinie, wyszła z domu rano. Kobieta nie powiedziała nikomu dokąd się udaje.

Z uwagi na fakt iż przez całą dobę 45-latka nie nawiązała kontaktu z nikim z rodziny, policjanci rozpoczęli poszukiwania. Patrole policji zarówno Wydziału Prewencji jak i Kryminalnego, wspierane przez strażaków z OSP w Jarocinie oraz OSP Cielcza, przeszukiwali głównie teren lasu pomiędzy Jarocinem a Cielczą. Gdy zapadł zmrok, poszukiwania prowadzone były głównie na terenie Jarocina oraz pobliskich miejscowości.

Dzięki dynamicznie przeprowadzonym działaniom 45-latka została odnaleziona przez dzielnicowego kilka kilometrów od miejsca, w którym była widziana poraz ostatni. Kobieta była przytomna ale zmarznięta i mocno zdezorientowana. Na miejsce natychmiast został wezwany zespół pogotowia ratunkowego, który przetransportował zmarzniętą kobietę do szpitala w Jarocinie.

Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie dziękuje członkom OSP oraz wszystkim osobom biorącym udział w poszukiwaniach za szybką reakcję i sprawne działanie.


(Visited 1 052 times, 1 visits today)

Leave a Reply