OHP na pikniku u Premiera

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wzięło udział w przygotowaniach do wielkiego Pikniku Rodzinnego z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, który odbył się 11 listopada w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Na pikniku na dzieci i dorosłych czekało mnóstwo atrakcji,


m.in. pokazy Wojska Polskiego i służb mundurowych ,zawody sportowe, koncert Donia, Meza, Stachursky’ego, zespołu Red Lips, obiad polowy i oczywiście liczne atrakcje dla najmłodszych. Głównym punktem programu było widowisko z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Nie zabrakło oczywiście gospodarza imprezy- premiera Mateusza Morawieckiego, który witał gości.

– Naszym zadaniem było przygotowanie i udekorowanie wspólnie z innymi placówkami OHP stoiska Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w barwy narodowe. Były więc kotyliony i zawieszki, specjalne stroiki i pierniki malowane na biało -czerwono. Zainteresowanie było bardzo duże i myślę, że nie przesadzę, jeśli powiem, że w ogrodach Kancelarii Premiera pojawiło się kilka tysięcy osób. Byli to głównie mieszkańcy Warszawy, nie brakowało jednak osób z innych polskich miast. -wyjaśnia Paweł Pawlak, kierownik Warsztatów Szkoleniowych z pleszewskiego Centrum.

Piknik trwał od godziny 13.00 do 17.00. Całość została uwieńczona wielkim pokazem fajerwerków.
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
(Visited 38 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz