Stylowe Zakupy wracają już po raz 10! Jedyny taki weekend rabatów i prezentów w Starym Browarze.

Stylowe Zakupy wracają już po raz 10!Ostatni weekend września, słynne wnętrza z czerwonej cegły, przemykające przez Dziedziniec Sztuki panie z „Twoim Stylem” lub „Show” w dłoni i kroczący za nimi panowie z kolorowymi torbami pełnymi ubrań, dodatków i akcesoriów na nadchodzącą jesień… A może chwila relaksu,


masaż dłoni albo lunch z przyjaciółmi i do tego gwarantowane prezenty za smart-shopping? „Stylowe Zakupy” ponownie zawitają do Starego Browaru, a towarzyszące im atrakcje potrwają przez cały weekend!

29 września – 1 października to weekend, na który trzeba zaopatrzyć się w magazyn Show lub Twój Styl. Wyjątkowe rabaty nawet do 50% na nowe kolekcje oraz liczne atrakcje i prezenty, czekać będą na wszystkich klientów Starego Browaru. Nie zabraknie porad makijażowych od ekspertów z Estee Lauder/Clinique, Douglas i Yves Rocher, a także masażu dłoni, który wykonają specjaliści z L’Occitane. Porad stylizacyjnych będzie można zasięgnąć od niumi, a jesienne trendy optyczne zaprezentuje SunLOOX. Miłośnicy dobrej kawy i herbaty znajdą coś dla siebie w specjalnie przygotowanych strefach Starbucks i Five o’clock. Będzie można także rozwijać swoje zainteresowania – Excellent Office przygotował specjalne warsztaty kaligrafii dla osób w każdym wieku, Selectshop zaprasza na kreatywne zajęcia „pimp my board”, a w kąciku chilloutu Bookarest będzie można oddać się ciekawej lekturze. Na wielbicielki błyskotek czeka także inspirujące spotkanie z twórczynią marki biżuterii Anią Kruk.

 

Z okazji 10. edycji akcji Stylowe Zakupy, do każdej kawy zamówionej w Bookarest, Bioway Mix, Petit Paris oraz Projekt Kuchnia – kawa gratis.

W przerwie między zakupami będzie można odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie chillu House&more, poznając przy okazji jesienne inspiracje kwiaciarni Kamiflora i korzystając ze stoiska Bioway Mix z pysznymi i zdrowymi puddingami i kompotami.


Znajdzie się także coś dla najmłodszych! Liczne atrakcje w strefie zabaw przygotuje ToysBox, a także uwielbiany przez dzieci Leopark.

Na biorących udział w smart-shoppingu z Twoim Stylem i Grazią czekać będzie ponad 1000 ekskluzywnych prezentów i niespodzianek od sklepów, restauracji i kawiarni znajdujących się w Starym Browarze. Gwarantowane upominki przygotowały: ABFoto, Ania Kruk, APART, Art Sushi, Blow Up Hall, Blu Blu, Bookarest, Douglas, Estee Lauder/Clinique, Excellent Office, Falke, Five o’clock, Freya, Gerry Weber, Jack&Jones, Leopark, L’Occitane, Maurizio Benttoni, Mensa Home, Multikino, intervip, Niumi, Optyk Premium 1242, Orska, Petit Paris, Pizza Hut, Prezent Marzeń, Projekt Kuchnia, Run Colors, Selectshop, Smyk, Starbucks, Solar, Retro, SunLOOX, Wojas, YES, Yves Rocher. Można będzie również otrzymać specjalną okolicznościową koszulkę projektu Lidii Kality lub Rage Age by Czapul.

 
Partnerzy wydarzenia: Show, Twój Styl, House&more
(Visited 200 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz