Nowe projekty team’u Powaga i Boro ! To będzie mocne uderzenie

Kiedy emocje po wyjątkowym koncercie jubileuszowym Bernarda Dornowskiego ex Czerwone Gitary z udziałem znakomitych gości troszeczkę już opadły,


a wszyscy niecierpliwie czekają na płytę DVD z zarejestrowanego koncertu postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się planom Patryka Boro właściciela Boro Inc Celebration Productions, który odpowiedzialny był za produkcję największego wydarzenia kulturalnego wielkopolski oraz Łukasza Powaga jednego z właścicieli firmy producenckiej Film Event Tv Production. Z tego co nam zdradzają planów jest naprawdę dużo, a cześć z nich to już gotowe produkcje, które czekają tylko na swoje premiery.

Przez ostatni rok dopieszczaliśmy nasze projekty, cześć z nich odłożyliśmy na półkę tylko po to by miały swój czas i jak się okazuje ten czas nadchodzi. Wiele też projektów czeka na realizację zarówno w tym, jak i następnym roku, a przecież to dopiero początek…” – mówi Patryk Boro. Długo trwała solidna budowa zespołu, z kilkoma osobami definitywnie się pożegnaliśmy, kilka osób do nas dołączyło. To naprawdę świetni ludzie, a to pozwoliło nam rozbudować działania jeszcze bardziej – dodaje tajemniczo Łukasz Powaga. Jak się okazuje, tandem Boro i Powaga szykuje coś większego o czym informuje Patryk Boro – Plany są bardzo ambitne chcemy kontynuować przygodę z Bernardem Dornowskim oraz Danutą Mizgalską i z całą grupą innych artystów, będziemy organizować kolejne koncerty z czego chyba najważniejszy będzie ten grudniowy, ale o tym wkrótce. Ponad to przy pomocy naszych nowych współpracowników zajmować się będziemy managementem gwiazd.

Wkrótce też światło dzienne ujrzy program nad którym bardzo długo pracowaliśmy, czyli Fashion Camp.  Jeżeli chodzi o management idziemy,


też w stronę aktorek, aktorów, modelek czy sportowców, już opiekujemy się Adamem Kosutem świetnie rozwijającym się zawodnikiem K1, wkrótce rozpoczynamy współpracę z kolejnymi sportowcami. Zresztą boks i K1, to sporty które będą z nami od 2018 jeszcze bardziej, ale o tym po nowym roku – dodaje jeszcze bardziej tajemniczo Łukasz Powaga. Chłopaki wkrótce rozpoczną pracę nad wyborami miss, jakich zdecydowanie świat jeszcze nie widział Extreme Miss to sporty ekstremalne, tatuaże i absolutny survival, ciekawe konkurencje i adrenalina, ale jest coś jeszcze, film sensacyjny „Bramkarze” którego reżyserem będzie sam Łukasz Powaga, który zdradza kilka słów na ten temat – wstępne prace nad produkcją rozpoczęły się już rok temu, to naprawdę bardzo mocny i dobry scenariusz niestety nie jest łatwo, cały czas walczymy o sponsorów by móc zrealizować projekt, tak jak chcemy. Czasami mam wrażenie, że ktoś specjalnie podkłada nam kłody, ale prawda jest taka że Polski rynek filmowy jeszcze nie jest taki jak byśmy tego chcieli.

Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli i pracę nad produkcją zaczniemy tak jak planujemy w listopadzie tego roku, tym bardziej że kolejna produkcja „Wojowniczka” już czeka na realizację. Już nie możemy się doczekać efektów i trzymamy za chłopaków kciuki.  

Czytaj również…
(Visited 570 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz