Starosta Nowotomyski złożył gratulację szefowi nowotomyskich policjantów

Szef nowotomyskich policjantów otrzymał z rąk Starosty Nowotomyskiego Pana Ireneusza Kozeckiego list gratulacyjny, za szczególne dokonania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej w powiecie nowotomyskim.


Starosta podziękował również za pracę wszystkich policjantów Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, dzięki którym powiat nowotomyski staje się coraz bardziej bezpieczny.

Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek otrzymał z rąk Starosty Nowotomyskiego Pana Ireneusza Kozeckiego list gratulacyjny, za szczególne dokonania policjantów związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej na terenie powiatu nowotomyskiego. Chodzi tu o sprawę niedawnego zatrzymania grupy handlarzy i przejęcia aż 7 kilogramów narkotyków, które dzięki nowotomyskim policjantom, policjantom Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz funkcjonariuszom Urzędu Celno-Skarbowego nie trafiły do dalszej sprzedaży na czarnym rynku.

Starosta nowotomyski pogratulował bardzo dobrej współpracy pomiędzy tymi instytucjami oraz zaznaczył, że sprawne koordynowanie akcją i zaangażowanie wielu przeszkolonych policjantów dało sukces wart blisko 250 tysięcy złotych.

Dodał również, że efekty naszej pracy są bardzo widoczne. Z roku na rok rośnie wykrywalność przestępstw i zwiększa się poziom bezpieczeństwa mieszkańców powiatu nowotomyskiego.

Życzył również wielu kolejnych sukcesów w pracy i zasłużonego społecznego uznania.

Źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl
 

Czytaj więcej …(Visited 193 times, 1 visits today)

Leave a Reply