Stare jest piękne – Retro Motor Show już w najbliższy weekend !

Klasyczny ford mustang, ekskluzywny rolls royce, polski fiat 126p, a nawet popularny „ogórek”. Na powierzchni 32 tys. m kw. poznaniacy kolejny raz będą mogli podziwiać, jak wyglądała klasyczna motoryzacja XX wieku!


W weekend 3-5 listopada w stolicy Wielkopolski będzie można zobaczyć prawdziwe skarby motoryzacji. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się druga odsłona targów Retro Motor Show. Odwiedzający będą mogli podziwiać unikatowe okazy, często dostępne w zaledwie kilku egzemplarzach na całym świecie. Na MTP zaprezentuje się kilkaset oldtimerów z minionej epoki. Pojawią się takie modele jak łada 2103, chrysler new yorker 1947, porsche 924s, triumph spitfire mk3 1969, syrena 103 oraz wiele innych wspaniałych samochodów, a także motocykli.Czytaj również …

Wyjątkowej ekspozycji towarzyszyć będą ciekawe pokazy i prezentacje.Miłośnicy motoryzacji dowiedzą się, jak uzyskać wpis do rejestru zabytków, poznają metody odrestaurowania i naprawy uszkodzonej tapicerki, a także zagłębią się w tajniki napraw silników w pojazdach zabytkowych. Nie zabraknie również spotkań ze specjalistami z branży. O „Mercedesie jako dobrej lokacie” opowiedzą Jarogniew Ratajczak oraz Roman Dębecki, redaktor naczelny czasopisma Auto Świat. Kulisy rajdu „Złombol 2017” zdradzą natomiast Robert Woźniak i Jacek Grzywacz.

Targi Pojazdów Zabytkowych czynne będą w piątek 3 listopada od 11:00 do 18:00, w sobotę 4 listopada od 10:00 do 18:00, a w niedzielę 5 listopada od 10:00 do 16:00. Bilety dostępne są w kasach MTP, salonikach Ruch, Empiku, sklepach Media Markt i Saturn oraz w przedsprzedaży online na stronie tixer.pl i ticketpro.pl. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny promocyjna cena biletu wynosi 5 zł.

Szczegółowy plan imprezy na stronie  http://www.retromotorshow.pl/

Monika Marciniak/biuro prasowe/poznan.pl

 

Szafa Retro na Retro Motor Show

Retro Motor Show (3-5 listopada 2017 r.) to nie tylko klasyczna motoryzacja, ale także klasyczny styl i szyk. Zapraszamy do przenosiny w czasy, gdy mężczyźni nosili meloniki, a kobiety eleganckie suknie i węże boa!


Już wkrótce będziemy mogli osobiście przenieść się do początków XX wieku a to wszystko dzięki Retro Szafie, która w tym roku zagości na Retro Motor Show. Kapelusze, opaski, toczki, szale, cylindry, maski, binokle… a to dopiero początek! Spotkanie z przesympatycznymi stylistkami to fantastyczna zabawa nie tylko dla pań, ale także dla panów i dzieci. Zajrzyjcie na stoisko Retro Szafy na Retro Motor Show i przenieście się w czasie!(Visited 230 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz