Rodziny w ruch! – taneczne warsztaty dla maluszków i rodziców w Starym Browarze

7 lipca Stary Browar Nowy Taniec zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 1,5 – 3 lata do wspólnej ruchowo-tanecznej zabawy. Instruktorka tańca terapeutycznego Karolina Dorożała poprowadzi w Studio Słodownia +3 w Starym Browarze warsztat “Rodziny w ruch!”.


Warsztat będzie zaproszeniem do przestrzeni, w której zarówno dzieci, jak i ich rodzice lub opiekunowie doświadczać będą przyjemności, jaką daje naturalny swobodny ruch, kontakt ze swoim ciałem i taneczna relacja z innymi. Poprzez zabawę ruchowo-taneczną będziemy uczyli się od siebie nawzajem i rozwijali kreatywność w ruchu z innymi osobami – mówi Karolina Dorożała, która poprowadzi zajęcia. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą poruszać się w zgodzie ze sobą, własnym rytmem i możliwościami.

Wspólny ruch stymuluje zmysły, rozbudza dziecięcą twórczość, rozwija relacje oraz uczy akceptacji, a naturalny taniec pozwala na swobodną ekspresję i pomaga w budowaniu własnej tożsamości. Dorośli, bawiąc się wraz z dziećmi, rozbudzają swoje „wewnętrzne dziecko” – dodaje Dorożała.

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania  #poznanwspiera 

Warsztat „Rodziny w ruch!”

warsztat dla rodziców/opiekunów z dziećmi w wieku 1,5 – 3 lat

7 lipca (niedziela), godzina 11:00

Studio Słodownia +3, Stary Browar

Prowadząca: Karolina Dorożała

Bilety do nabycia przed wejściem na warsztaty:

  • wejściówka rodzinna na warsztaty (jedno dziecko wraz z jednym opiekunem) 15zł,
  • wejściówka na warsztaty – dodatkowe dziecko +10zł,
  • wejściówka na warsztaty – dodatkowy dorosły +15zł.

Karolina Dorożała – Z wykształcenia kulturoznawca i instruktorka tańca terapeutycznego po studium w Tanztherapie Zentrum Berlin. Stypendystka programu współpracy międzynarodowej Instytutu Muzyki i Tańca, po kursie doskonalącym pt. Metoda Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne. Pasjonatka m.in. metody Life/Art Process ® Anny Halprin.  Prowadzi warsztaty rozwojowe i zajęcia taneczne dla osób dorosłych oraz opiekunów z małymi dziećmi.

O projekcie: Warsztat „Rodziny w ruch!” to część projektu „Roztańczone Rodziny 2019” – dziewiątej edycji  pionierskiego na skalę Polski poznańskiego programu edukacyjnego z dziedziny tańca współczesnego dla rodzin z najmłodszymi dziećmi. Jest to spotkanie z ciekawymi choreografami, tancerzami i artystami pracującymi w obszarze teatru tańca i sztuki współczesnej dla dzieci. Przygotowane w ramach programu wydarzenia, to zarówno spektakle dla bardzo młodych widzów, jak i warsztaty ruchowa dla zupełnie malutkich i nieco starszych dzieci oraz ich opiekunów.

(Visited 62 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz