Robert Makłowicz – kulinarna podróż po Poznaniu [FILM]

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna:

Mamy to! Zgodnie z obietnicą zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka kulinarnej serii o Poznaniu! Kulinarna podróż Roberta Makłowicza po naszym mieście zaczyna się od spojrzenia na Poznań z perspektywy historii i kulinarnych tradycji. Kolejne dwa odcinki to “Poznań nieoczywisty” i “Poznań wielokulturowy”. Premiery kolejnych dwóch odcinków odbędą się 6 listopada i 4 grudnia, czyli w pierwszy piątek listopada i pierwszy piątek grudnia o godz. 17:00. Kogo odwiedził Robert Makłowicz i w czym zasmakował? Czy odkrył miejsca nieznane nawet mieszkańcom Poznania? Wszystkiego dowiecie się już wkrótce. Zapraszamy na kanał YouTube Roberta Makłowicza oraz na nasz portal. Smacznego!

W jeden z październikowych weekendów można było zobaczyć przechadzającego się po Poznaniu Roberta Makłowicza.


Znany i lubiany znawca kulinariów pracował nad trzema odcinkami programu poświęconego poznańskiej gastronomii. W każdym z odcinków smakowite dania i ciekawe historie nawiązują do pewnego tematu Pierwszy odcinek to spojrzenie na miasto z perspektywy historii i kulinarnych tradycji. Zobaczymy w nim nie tylko restauracje serwujące lokalne specjały, ale i miejsca nieodłącznie związane z historią miasta.

Odc. 1: „Poznań tradycyjny”

▶️ Restauracja  hotelu Mercure

▶️ Cukiernia Hotelu Mercure

▶️ Restauracja 3kolory Malta

▶️ Restauracja Bazar 1838

W pierwszym odcinku poza wskazanymi powyżej restauracjami odwiedzimy także Bazar, Stary Rynek i poznańskie koziołki, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Dzielnicę Cesarską i ulicę Św. Marcin. Kolejne dwa odcinki to “Poznań nieoczywisty” i “Poznań wielokulturowy”. Premiery kolejnych dwóch odcinków odbędą się w pierwszy i drugi piątek listopada. Kogo odwiedził Robert Makłowicz i w czym zasmakował? Czy odkrył miejsca nieznane nawet mieszkańcom Poznania? Wszystkiego dowiecie się już wkrótce. Zapraszamy na kanał YouTube Roberta Makłowicza oraz na nasz portal. Smacznego! Jeśli zgłodniejecie podczas oglądania to pamiętajcie, że mimo wielu ograniczeń doskonałe jedzenie cały czas można zamawiać na dowóz i z odbiorem własnym, do czego gorąco zachęcamy!

Źródło: Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna

(Visited 425 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz