Poznańskie Targi Piwne & Street Food Spot 2021 pokazy wrestlingu [ZDJĘCIA, FILM]

Odbywające się od 2013 roku Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie. Radosna celebracja jednego z najstarszych trunków na świecie przeplata się z profesjonalnym charakterem imprezy targowej. To doskonała okazja by poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa.

To już po raz ósmy organizatorzy zapraszają na wyjątkowe wydarzenie jakim są Poznańskie Targi Piwne & Street Food Spot! Jest  to okazja do spotkań z przyjaciółmi przy dobrym piwie i nie tylko.


Na Poznańskich Targach Piwnych każdy, niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z piwem, czy od lat interesuje się tematem, znajdzie coś dla siebie. Możliwość rozmowy, wymiany doświadczeń, degustacji, a także ciekawe prelekcje i koncerty – to wszystko przeplata się tworząc niesamowitą atmosferę wydarzenia.
Street Food Spot to wydarzenie, gdzie będzie można dobrze zjeść. Bogata oferta jedzenia ze wszystkich stron świata doskonale uzupełni szeroką ofertę browarów. W końcu do dobrego piwa potrzebne jest i dobre jedzenie!
Wśród wystawców znajdziecie dziesiątki przedstawicieli branży alkoholi kraftowych!
 

Szukacie emocji? Wpadnijcie na pokazy wrestlingu!

Marzyliście, by zagrać solówkę na gitarze? Jakub Lemiszewski pokaże Wam jak!

Macie ochotę potańczyć? Sobotni wieczór zwieńczy Silent Disco w waszych ulubionych rytmach!

Nie zabraknie także corocznych klasyków – możecie wziąć udział w Piwnej Mili, Piwnej Jodze i Piwnej Maturze, a ekipa z Movember Polska znów zadba o zdrowie męskiej części naszych gości (no chodź, zbadaj się… dla jaj!). Zagrajcie w planszówki z przyjaciółmi lub zajmijcie miejsca pod sceną, jeśli macie ochotę zgarnąć nagrody w naszych konkursach!

(Visited 81 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz