Pomoc dla Amelki ! Spot Motoryzacyjny ! Pokonamy robaczka ! – AMELKA ZAPRASZA [FILM]

Spot charytatywny dla Amelki

DATA: 26.08.2018 GODZINA: 15.00 – 20.00
LOKALIZACJA:Międzynarodowe Targi Poznańskie
WJAZD AUTEM: Ul. Śniadeckich
WSTĘP: Za darmo

NIEDZIELA PLAN DNIA
15.00 – 20.00
– Malowanie twarzy „Zostań Nemo”
– Doplatanie kolorowych warkoczyków
– Strefa kolorowanek
– Zrób sobie tatuaż i zostań piratem
– Pokaz wielkich baniek
– Malowanie AUTA przez dzieci
– Wozy straży pożarnej
15.00 – 16.30
1 Tura KONKURSÓW
17.30 – 19.00
2 Tura KONKURSÓW

Podczas trwania Spotu, poprowadzona zostanie Licytacja na rzecz Zbiórki pieniężnej dla Amelki.

WIĘCEJ: 

Pomoc dla Amelki! Spot Motoryzacyjny

facebook.com/pokonamyrobaczka

siepomaga.pl/zycie-amelki 

Amelka Potrzebuje Naszej Pomocy! Pamiętacie małą Amelkę z ostatniego spotu gdzie dzielnie krążyła miedzy samochodami. Nie zdążyliśmy Wam podziękować za tak liczne przybicie ostatnim razem jednak mamy kolejną misję razem połączmy siły!
?
Oto wiadomość jaką przeczytaliśmy na Profilu Mamy Amelki
?

„Witajcie Kochani dlugo nic nie pisaliśmy o tym co u Nas slychać było różnie a nawet w pewnych momentach bardzo krytycznie że Nasza Wojowniczka wylądowała na intensywnej terapii ale pokazała po raz kolejny swoją siłe i Moc później Amelka zaczęła już I Cykl imunoterapii przeszła go rewelacyjnie bez żadnych powikłań byliśmy 2 tygidnie w domku było cudnie Amelcia tryskała energia wigorku Jej nie brakowało przyjechaliśmy w wtorek na kolejny II Cykl Imunoterapii mieliśmy badania a tu nagle wszystko runęło ? Amelka poraz pierwszy od początku choroby zaświeciła w badaniu Scyntygrafii Kości. Usłyszeliśmy z Mężem wiadomość jakiej nikt nigdy z Nas nie dopuszcał do myśli i nie chciał isłyszeć ? Państwa Corka Amelka ma WZNOWE jest zajeta prawa nóżka podudzie i kość piszczelowa ??Dzisiaj Świat Nam się zawalił Nasze Serca rozpadły się na miliony kawałków… zaczynamy wszystko od nowa 🙁 Najgorsze było wytłumaczyć Naszej Dzielnej Księżniczce dlaczego jesteśmy tacy smutni i dlaczego płaczemy??? Staraliśmy się Amelce najdelikatniej jak możemy wszystko wyjaśnić wytłumaczyć tqk jak nam kazała rok temu pani psycholog c o Czeka Ją i Nas dalej odpowiedziała Nam z uśmiechem na Jej Ślicznej buźince że będzie dobrze weźnie dalej leczenie i wrócimy do domku i że Ona będzie ŻYŁA że nigdy się nie podda że jest silna i że mamy już nie płakać ? Ale zadała Nam Rodzicom pytanie dlaczego Robaczek wrócił do Jej chudziuteńkiej nóżki??? I Mówi nam na to że już raz go wywaliła ze swojego brzuszka to teraz też się Jej to uda wie o tym i w to wierzy całym serduszkiem tak Jal i My Rodzice. Ona jest tak Mądrą Dziewczynką Jesteśmy z Niej Dumni że wyrasta Nam na taką kobietkę… Prosimy Wszystkich o Szczerą Modlitwę w intencji o uzdrowienie Naszej Córci i wszelką Pomoc bo będziemy szukać tym razem pomocy nawet i poza granicami Naszego Kraju ZROBIMY WSZYSTKO Z
ŻEBY NASZA CÓRECZKA BYŁA ZDROWA.”

Rodzice Amelki ❤

———————————————————-

Pokażmy po raz kolejny, że potrafimy się zebrać w jednym miejscu z kulturą i pomóc tej małej osóbce, która potrzebuje naszej pomocy!

Ogromna prośba do Was udostępniajcie wydarzenie tak by było nas jeszcze więcej niż ostatnio(Visited 418 times, 1 visits today)

Leave a Reply