Policjanci zlikwidowali plantację marihuany!

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Pile zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Policjanci zabezpieczyli 20 roślin.


W prowadzonej sprawie zatrzymany został 22-letni mieszkaniec gminy Białośliwie. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 8 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z pilskiej komendy podczas wykonywanych czynności służbowych ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Białośliwie prowadzi nielegalny biznes. Funkcjonariusze doprecyzowali, że 22-letni mężczyzna niedaleko swojego domu uprawia konopie. Gdy funkcjonariusze zebrali materiał, przystąpili do realizacji.

14 czerwca br. funkcjonariusze weszli do jednego z domów znajdujących się na terenie gminy Białośliwie. Na miejscu zastali mężczyznę, który był zaskoczony wizytą policjantów. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych oraz gospodarczych śledczy znaleźli na polu przylegającym do posesji krzaki konopi, które ukryte były pomiędzy innymi roślinami. Mężczyzna uprawiał 20 sadzonek tej rośliny.

Zatrzymany to 22-letni mieszkaniec gminy Białośliwie. Za popełnione przestępstwo grozi kara więzienia nawet do 8 lat.

Podkom. Żaneta Kowalska

/pila.policja.gov.pl/

Zobacz również … 

(Visited 3 592 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz