UŻYTO DRONA DO POSZUKIWAŃ ZAGINIONEGO MĘŻCZYZNY! Działania będą kontynuowane.

Od wczesnych godzin porannych 30 osób szukało zaginionego 46-letniego Michała Polewskiego. Policjanci oraz strażacy sprawdzali lasy w rejonie Gostynia, które były dobrze znane zaginionemu mężczyźnie. Dzięki uprzejmości osoby prywatnej do działań został użyty dron.Od godziny 7.00 trwało przeczesywanie lasów w okolicy ulicy Polnej w Gostyniu za zaginionym:

MICHAŁEM POLEWSKIM

synem Romana

ur. 25.09.1973

zam. Gostyń ul. Polna 48

Jest to mężczyzna o szczupłej sylwetce, wzroście 171-175 centymetrów, włosy długie czesane pod górę spięte w kitkę koloru ciemnego, widoczne ubytki w uzębieniu.

Mężczyzna ten ostatni raz widziany był 25 maja br na ul. Polnej w Gostyniu. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W  działaniach wzięli udział policjanci z KPP w Gostyniu oraz strażacy z OSP Gostyń, Gola, Piaski oraz Daleszyn. Dzięki uprzejmości osoby prywatnej – Studia Fotograficznego IRIS do poszukiwań został użyty dron.

Poszukiwania zaginionego skupiły się na terenie zalesionym przyległym do miejsca zamieszkania zaginionego. Teren ten był już wcześniej sprawdzany, dziś rozszerzono poszukiwania do których zaangażowano więcej osób. Mężczyzna dobrze znał ten teren, często zbierał tam drewno na opał oraz przebywał ze znajomymi.  Działania nie doprowadziły do odnalezienia mężczyzny i będą kontynuowane.

M. Curyk 

/gostyn.policja.gov.pl/

(Visited 1 507 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz