NOWY TOMYŚL: Mieszkańcy organizują protest pod Spółdzielnią Mieszkaniową! [ZAPOWIEDŹ]

NOWY TOMYŚL: Mieszkańcy organizują protest pod Spółdzielnią Mieszkaniową! OBNIŻENIE CZYNSZÓW w Opalenicy?

Poseł Rutnicki o sytuacji w nowotomyskiej spółdzielni osobiście poinformowałem J. Kaczyńskiego [KOMENTARZE]

Nie milkną echa po otwartym spotkaniu mieszkańców nowotomyskich osiedli, w sprawie drastycznych podwyżek czynszów, które odbyło się w Nowotomyskim Ośrodku Kultury w dniu 2 czerwca 2022r. z przedstawicielami Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu i Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Nowym Tomyślu Spółka z o.o. w którym uczestniczył również Burmistrz Nowego Tomyśla Włodzimierz Hibner.

Po zeszłotygodniowym spotkaniu mieszkańcy podjęli decyzję o otwartym proteście przeciw drastycznym wzrostom czynszu w Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu!


Protest ten odbędzie się w najbliższą środę 15 czerwca br. od godziny 13.00.

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu organizatorzy zapraszają pod budynek biurowca Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu. Podczas spotkania zbierane zostaną podpisy pod petycją w sprawie oraz podpisy potrzebne do zwołania Walnego Zebrania Członków Spółdzielni w celu m.in. zmian w statucie „spółdzielni”.

W dniu dzisiejszym, 9 czerwca br. w Opalenicy doszło do spotkania przedstawicieli mieszkańców, Spółdzielni Mieszkaniowej i Urzędu Miasta Opalenica, podjęto plan działania na czas najbliższy w oparciu o ustalenia spotkania, które w przyszłości mają doprowadzi do OBNIŻENIA CZYNSZÓW w Opalenicy – osiedle Centrum oraz osiedle Reymonta. Więcej szczegółów porozumienia w Opalenicy niebawem.

Wszystkie osoby zainteresowane wspólnym działaniem zapraszamy do kontaktu z organizatorem protestu:

Michał Kukuła – 666 600 891

michal.kukula@inter.ikea.com

powstała również grupa społeczna na portalu społecznościowym, która ma na celu ułatwienie działania zainteresowanych tematem osób:

Mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu

(Visited 859 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz