Niebezpieczne zderzenie Subaru z BMW ! Auta kompletnie rozbite ! Poszkodowani trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w dniu 01.12.2018 roku o godzinie 15:20 w miejscowości Rogaszyce na drodze krajowej .

Na miejscu ustalono, że kierujący pojazdem m-ki Subaru Impreza 54 letni mieszkaniec Świętochłowic , na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze – śliskiej nawierzchni i zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem m-ki BMW,


kierowanym przez 23 letniego mieszkańca Olszowy, przewożącym 17 letnią pasażerkę. W zdarzeniu brały udział łącznie 3 osoby.

Kierujący pojazdem Subaru oraz pasażerka BMW, zostali przetransportowani do szpitala w Ostrowie Wlkp. oraz Kępnie, doznali oni obrażeń ciała kwalifikujących zdarzenie jako wypadek.

Zabezpieczono pojazdy na policyjnym parkingu. Na miejscu sporządzono dokumentację procesową. Z uwagi na uszkodzenia urządzeń drogowych powstałych w wyniku wypadku, poinformowano Zarząd Dróg Krajowych o powyższym fakcie.

Kierujący BMW zbadany na miejscu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – trzeźwy, od kierującego Subaru pobrano krew do badań z uwagi na stan zdrowia uniemożliwiający badanie analizatorem wydechu.
(Visited 516 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz