Stary Browar rozdaje 1000 choinek za świąteczne zakupy!

Odbierz choinkę za zakupy

Robiąc świąteczne zakupy w Starym Browarze już od 6 grudnia można przy okazji zdobyć piękną choinkę! To jodła kaukaska – idealne drzewko świąteczne o wysokości nawet 2 metrów, niezwykle dekoracyjne i nie zrzucające igieł przez dobrych kilka tygodni. Przygotowano ich aż 1000 i można odebrać je okazując paragony na kwotę powyżej 500 zł za zakupy ze Starego Browaru, zrobione po 6 grudnia. Choinki będą czekać do odbioru w parku od ul. Ratajczaka od 14 grudnia do wyczerpania zapasów.

Jodłowa choinka może zdobić dom nawet przez wiele tygodni, ponieważ nie zrzuca igieł. Ma szlachetny wygląd, cechujący się symetrycznie rozłożonymi gałązkami, które są puszyste, miękkie i nie kłują. Nie wydzielają też intensywnego zapachu. Idealnie nadają się więc dla alergików, do domu z małymi dziećmi i zwierzętami.

Co więcej w Starym Browarze przed Świętami?

 Dodatkowe stoiska i targi

W przedświątecznym okresie stałą ofertę Starego Browaru tradycyjnie uzupełniają dodatkowe stoiska. W Pasażu znajdziemy już jelonki, choinki, bombki i wiele innych zimowych ozdób. Kolejne stoiska pojawią się 3 grudnia, w Atrium będą to m.in. Dekodom z rustykalnymi ozdobami z drewna i szkła, Life&More z unikatowymi bombkami i Drobiny Czasu z  ręcznie robionymi zegarkami, a na Dziedzińcu Rudolfik ze świątecznymi wieńcami. Od 1 grudnia można skorzystać z oferty gastronomicznej w Pasażu. Pojawią się tu świąteczne słodkości E. Wedel, zimowe herbaty Five oclock, włoskie przysmaki Delikatesów Peretti czy tradycyjne Staropolskie Przysmaki, których nie może zabraknąć na świątecznym stole. Pojawi się też kilka okazji do kupienia wyjątkowego prezentu na jednym z kilkudziesięciu stoisk: 6-8 grudnia Targi Mamaville, a w dniach 15-16 grudnia na uwielbianym przez Poznaniaków Wolnym Targu.

Pakowanie prezentów i wizyta Gwiazdora

Tradycyjnie już od 1 grudnia wszystkie prezenty zakupione w Starym Browarze elfy zapakują bezpłatnie w unikalny papier w specjalnej strefie w Pasażu, a w weekendy 15-16 i 21-23 grudnia Stary Browar odwiedzi Gwiazdor, który jak zwykle wręczy upominki najgrzeczniejszym klientom.

 Dłuższe godziny otwarcia

Przed Świętami, w piątek, 21 grudnia i w sobotę 22 grudnia zakupy będzie można robić o godzinę dłużej, do 22:00. W Wigilię sklepy będą otwarte do 13:30 a w Sylwestra do 16:00.

 Dla dzieci

Znajdzie się też okazja, żeby prze Świętami wybrać się do Starego Browaru z dziećmi, na które czekają atrakcje specjalnie dla nich:

15-16 grudnia – Akademia Duckie Deck – https://akademia.duckiedeck.com/miasto/poznan

i oczywiście w całorocznym placu zabaw Leopark http://www.leopark.pl/galeria_poznan.htmlTen pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.(Visited 68 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz