Lech Poznań pierwszy raz w tym sezonie zszedł z boiska pokonanym… Trenerzy po meczu Lech – Śląsk [ZDJĘCIA, FILM]

Trenerzy po meczu Lech – Śląsk

Lech Poznań pierwszy raz w tym sezonie zszedł z boiska pokonanym, a Śląsk Wrocław wskoczył na fotel lidera PKO Ekstraklasy. Oto jak to spotkanie skomentowali trenerzy obu zespołów.


Dariusz Żuraw (trener Lecha Poznań)

Jeśli miałbym podsumować ten mecz to o wyniku zadecydowała pierwsza połowa. Daliśmy za dużo prezentów Śląskowi w postaci wielu błędów w defensywie. Druga połowa wyglądała lepiej i stworzyliśmy sobie wiele sytuacji. Szczęście dzisiaj nie było po naszej stronie. Szkoda, bo mieliśmy za sobą dzisiaj dwunastego zawodnika, jednak nie udało się. Nie zasłużyliśmy dzisiaj, żeby ten mecz wygrać. Matus zagrał naprawdę dobrze, ale wydaje mi się, że to bardziej my popełnialiśmy błędy przy tych strzałach. Wydaje mi się, że nieźle weszliśmy w ten mecz. Po szybko straconej bramce wyrównaliśmy. Wydawało się, że chwyciliśmy odpowiedni rytm, ale niestety dalej wiemy jak było. Popełniając takie błędy w obronie nie da się wygrywać, a więc musimy nad tym pracować.

Vitezslav Lavička (trener Śląska Wrocław)

Myślę, że widzieliśmy dobry mecz i to było zasługa obydwóch drużyn. Jestem tutaj pierwszy raz i atmosfera była naprawdę piłkarska. Szacunek dla kibiców obu zespołów. Oczywiście jesteśmy zadowoleni z wyniku. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, jednak bardzo ważny był szybko strzelony gol po wyrównaniu Lecha. Mentalnie to nas bardzo podniosło. Bardzo dobrze pracowaliśmy jako cały zespół i bardzo dobrze funkcjonowała organizacja naszej gry. Lech ma bardzo dobrych zawodników, ale potrafiliśmy się temu przeciwstawić.

/lechpoznan.pl/

Fot: Mateusz Łysiak / Wielkopolskamagazyn.pl

Zobacz również …(Visited 117 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz