KKS Lech Poznań – 100% w akcji „Dumni z tradycji”. Kolejne wyzwanie przed nami!

Stało się! Pierwszy cel akcji „Dumni z tradycji” został osiągnięty. To oznacza, że na szarych dotąd ścianach INEA Stadionu pojawi się co najmniej dwadzieścia wyjątkowych grafik przedstawiających legendarne postaci i wydarzenia z 95-letniej historii Lecha Poznań. To jednak nie koniec akcji – przed nami drugi cel, którym jest zebranie pieniędzy na wyprodukowanie i instalację kolejnych ośmiu grafik!

Tym razem walczymy o to, by na ściany INEA Stadionu trafili rozpoznawalni i lubiani piłkarze, którzy uznawani są za twarze Kolejorza ostatnich lat, a także wspomnienie wyjątkowych spotkań z fazy grupowej Ligi Europy.  Celem numer dwa jest zebranie jeszcze 64 tys. złotych, czyli osiągnięcie 224 tys. złotych w akcji. Pozwoli to na stworzenie grafik królów strzelców w barwach Lecha: Roberta Lewandowskiego i Artjomsa Rudnevsa, a także naszego wychowanka Karola Linettego. „Lewy” jest dziś gwiazdą światowego formatu, a swoją wielką karierę rozwijał właśnie w Poznaniu. Artjoms od kilku lat występuje w Bundeslidze, wielu liczy nawet na to, że jego gole będą jeszcze cieszyły kibiców zgromadzonych na Bułgarskiej. Z kolei nasz „Karolek” niedawno zamienił Kolejorza na Sampdorię i wszyscy zgodnie wierzą, że właśnie w Serie A zrobi kolejny krok by stać się piłkarzem znanym w całej Europie.

Na ściany mogą trafić również graficzne wspomnienia wyjątkowych meczów w fazie grupowej Ligi Europy z jesieni 2010 roku. Wtedy po raz pierwszy w XXI wieku na Bułgarską zaczęło chodzić po 40 tysięcy widzów: zaczynając od debiutanckiego spotkania z FC Salzburg (2:0), przez historyczny sukces w starciu z Manchesterem City (3:1), aż po pamiętny „zwycięski” remis 1:1 z Juventusem Turyn. Kto był na tym ostatnim, doskonale pamięta radość z awansu do fazy pucharowej przy odczuwalnej temperaturze blisko -30 stopni Celsjusza! Dwie grafiki mogą pojawić się również w Kotle – Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań będzie miało do dyspozycji środki na pomalowanie kolejnych dwóch ścian.

Jeśli uda się zrealizować drugi cel, przystąpimy do realizacji kolejnego. Nasza akcja trwa do 10 kwietnia. Do dziś do akcji „Dumni z tradycji” dołączyło już blisko 1200 kibiców. Zakończenie akcji sukcesem pozwoli, by oczy poznańskich i wielkopolskich kibiców Kolejorza mogły radować grafiki z efektownymi oprawami i flagami, legendarnymi postaciami czy wspomnieniami meczów.

To, ile takich ścian zmieni się na stadionie przy ul. Bułgarskiej, zależy tylko od nas! Odbierz jedną z wyjątkowych nagród! Pokaż, że byliśmy, jesteśmy i będziemy dumni z tradycji!

 

Dołącz na fans4club.com/update-271,1,178

(Visited 76 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz