JECHAŁ W TERENIE ZABUDOWANYM 182KM/H [FILM]

Policjanci z KWP w Poznaniu podczas służby w ostatni dzień stycznia, zatrzymali do kontroli młodego kierowcę, który w terenie zabudowanym jechał ponad 180 km/h. Funkcjonariusze przerwali jego jazdę i ukarali go 500 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi. Na 3 miesiące stracił również prawo jazdy.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu podczas służby radiowozem nieoznakowanym, 31 stycznia br., zatrzymali 22-letniego mieszkańca pow. Gnieźnieńskiego.


Mężczyzna jadąc lokalną drogą na terenie powiatu kolskiego, kompletnie nie przejmował się dozwolonymi prędkościami i w terenie zabudowanym, pędził aż 182 km/h. Funkcjonariusze od razu wkroczyli do akcji i przerwali niebezpieczną jazdę. Kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi. Zostało mu również zatrzymane prawo jazdy na najbliżej 3 miesiące.

Przy takiej prędkości nawet najprostszy manewr może spowodować utratę kontroli nad pojazdem, a co za tym idzie, wypadek. Takie bezrefleksyjne prowadzenie samochodu, to ogromne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Zobacz również… 

(Visited 699 times, 1 visits today)

Leave a Reply