Grodzisk Wielkopolski: Uroczysta Sesja kończąca VII kadencję Rady Miejskiej

W czwartek, 15 listopada zakończyła swoją służbę na rzecz rozwoju gminy Grodzisk Wielkopolski Rada Miejska VII Kadencji.

Ostatnim, uroczystym obradom towarzyszyło wiele wzruszeń, pięknych wspomnień i podziękowań.

Obrady poprowadził Przewodniczący Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim przez minione 24 lata  – Marek Kinecki.

Realizując obowiązek informowania mieszkańców o funkcjonowaniu Rady Miejskiej i Burmistrza, Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański przedstawił „Raport z działalności Gminy Grodzisk Wielkopolski za lata 2014 – 2018”, który jest podsumowaniem obejmującym kluczowe obszary funkcjonowania gminy.Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Szczególne słowa podziękowania, Burmistrz skierował do Rady Miejskiej z Przewodniczącym Markiem Kineckim na czele, za twórcze i pełne poświęcenia działania, służące rozwojowi gminy Grodzisk Wielkopolski.

Podczas obrad, wręczone zostały medale „Zasłużony dla miasta i gminy Grodzisk Wielkopolski”, które otrzymali: Barbara Rożyńska – Szumska, Anna Hoffman, Antoni Kłak.

Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Kinecki, który wraz z VII kadencją zakończył służbę w Grodziskim Samorządzie, podziękował wszystkim za lata owocnej współpracy, życząc sukcesów w dalszej działalności.

Również obecni na sesji przedstawiciele jednostek organizacyjnych, instytucji i firm, podziękowali wieloletniemu Przewodniczącemu za współpracę, zrozumienie i okazane wsparcie.

Słowa podziękowania skierowane zostały również do Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Henryka Szymańskiego, który kończąc po 16 latach owocną pracę na rzecz „Naszej Małej Ojczyzny”, zasiądzie teraz w gronie radnych Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Ostatnia Sesja Rady Miejskiej z pewnością pozostanie na długo w pamięci uczestników, a szczególnie tych radnych, którzy zakończyli swoją pracę w Radzie Miejskiej.
 

 

(Visited 60 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz