EkoFlota 2019 w nowej odsłonie!

Ten rok przyniesie duże zmiany w realizacji targów EkoFlota. Impreza powraca do terminu jesiennego, rozszerza swoją formułę, odświeża identyfikację wizualną, ale przede wszystkim wiąże się z największym partnerem targowym w Polsce – Grupą MTP.

Wydawca magazynu „Menadżer Floty”, twórca targów EkoFlota, podpisał umowę o wspólnej organizacji tegorocznej imprezy z Grupą MTP, niekwestionowanym liderem branży wystawienniczej w Polsce. Impreza odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w dniach od 9 do 11 października 2019 r.

–  Grupa MTP obecna jest na rynku motoryzacyjnym za sprawą organizowanych od lat wydarzeń takich jak: Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce, Retro Motor Show
w Poznaniu, Auto Nostalgii w Warszawie czy też w branży warsztatowej poprzez Targi Techniki Motoryzacyjnej. Połączenie sił z „Menadżerem Floty” i wspólna organizacja targów EkoFlota idealnie uzupełnia portfolio naszych wydarzeń – mówi Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Jestem przekonany, że wspólnie stworzymy nową jakość wydarzeń na rynku flotowym w Polsce, dostarczając wielu pozytywnych emocji i inicjując okazję do zdobycia nowych kontaktów biznesowych – uzupełnia Kobierski.  – Bardzo się cieszę, że Grupa MTP zdecydowała się na wspólną organizację naszych targów. Pokazuje to, jaki potencjał drzemie w EkoFlocie, skoro stała się przedmiotem zainteresowania tak poważnej instytucji . W tym roku spodziewamy się ponad 10 000 klientów biznesowych, na których będzie czekać ekspozycja o powierzchni 9 000 m2 – mówi Piotr Wielgus, redaktor naczelny „Menadżera Floty”. – Tegorocznej EkoFlocie będzie towarzyszyło hasło „Motoryzacja Przyszłości”, co oznacza, że zrobimy duży krok naprzód i zaprezentujemy wszystkie najnowsze trendy branżowe – dodaje Wielgus.

Sukces wydarzenia determinuje między innymi szeroka kampania skierowana do klientów Grupy MTP, współpracujących przez cały rok przy okazji organizowanych targów dla branż takich jak budownictwo, żywność i gastronomia czy technologie przemysłowe oraz, oczywiście, Poznań Motor Show, którego partnerem medialnym został „Menadżer Floty”.

Ponadto, w tym samym czasie będą się odbywały targi POL-ECO SYSTEM, czyli największe wydarzenie w branży ochrony środowiska w tej części Europy. Synergia z targami POL-ECO SYSTEM pozwoli
na dotarcie do jeszcze szerszej grupy docelowej oraz gwarantuje jak największe zainteresowanie instytucji rządowych i samorządowych.

Uroczyste otwarcie targów EkoFlota odbędzie się 9 października. Będzie to także dzień prasowy, na który zapraszamy dziennikarzy. Tego dnia odbędzie się konferencja E-Mobility, z udziałem znamienitych gości z Polski i zagranicy. Wręczymy także nagrody targów EkoFlota. Podczas trzech dni trwania imprezy będzie można podziwiać nie tylko wystawę statyczną, ale także skorzystać z jazd testowych w „miasteczku motoryzacyjnym”.

Wstęp na targi jest bezpłatny dla zarejestrowanych gości. Rejestracja ruszy wkrótce. Trwa już sprzedaż powierzchni wystawienniczych.

(Visited 37 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz