DRASTYCZNE PODWYŻKI GAZU! – APEL BURMISTRZA OPALENICY – ZŁÓŻ PODPIS NA LIŚCIE SPRZECIWU

DRASTYCZNE PODWYŻKI GAZU – APEL BURMISTRZA OPALENICY – ZŁÓŻ PODPIS NA LIŚCIE SPRZECIWU

W ostatnich dniach duża część Mieszkańców naszej gminy została powiadomiona przez spółkę G.EN GAZ ENERGIA o wprowadzeniu z dniem 1 października nowych cen gazu. Wysokość podwyżek jest drastyczna!


Jako Burmistrz Opalenicy jestem temu stanowczo przeciwny i staje stanowczo w obronie domowych budżetów. Dlatego też ruszamy z akcją sprzeciwu i jednoczymy działania, aby nasz głos w obronie Mieszkańców był słyszalny.

Podwyżki dotkną następujących miejscowości: Niegolewo, Troszczyn, Uścięcice, Łagwy, Dakowy Mokre, Kopanki, Terespotockie, Urbanowo, Porażyn-Tartak oraz części Opalenicy, w tym w 100% Mieszkańców Osiedla Centrum.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM ZWRACAM SIĘ DO WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW O WSPARCIE MOJEJ INICJATYWY POPRZEZ ZŁOŻENIE PODPISU NA LISTACH SPRZECIWU!!!

Będą one wyłożone w Urzędzie Miejskim w Opalenicy, Centrum Kultury i Bibliotece im. Powstańców Wielkopolskich w Opalenicy i w sklepie Office Expert Ilona Stachowiak-Losiak (Os. Centrum 15). Listy będą także w posiadaniu Sołtysów wyżej wymienionych miejscowości, którzy w miarę możliwości będą do Państwa docierać. Uwaga!!! Podpisy będą zbierane tylko do najbliższego poniedziałku do godzin wieczornych.

Tylko wspólne działania i zbiorowe wyrażenie sprzeciwu może przynieść cofnięcie tej niezrozumiałej decyzji. Każda podwyżka boli, ale w tym przypadku, gdy mówimy o tak drastycznym zwiększeniu rachunków jest to po prostu nie do zaakceptowania. Dlatego też bardzo proszę o wsparcie inicjatywy i złożenie podpisu na listach.

Tomasz Szulc
Burmistrz Opalenicy

(Visited 330 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz