Caravans Salon Poland 2020 Targi kamperów, przyczep kempingowych i wyposażenia [ZDJĘCIA, FILM]

Targi Caravans Salon Poland w Poznaniu, to jedna z największych imprez caravaningowych w Polsce. Każdego roku, czołowi producenci i dystrybutorzy kamperów, przyczep kempingowych, sprzętu biwakowego i akcesoriów turystycznych, pokazują swoją ofertę kilku tysiącom uczestników.

Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia  odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 02-04.10.2020.


Hale Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniają się najnowszymi modelami kamperów, vanów i przyczep kempingowych, które przez całe trzy dni, są do dyspozycji zwiedzających. Na Caravans Salon, można nie tylko kupić kampera czy przyczepę, ale dzięki obecności czołowych wypożyczalni tego sprzętu oraz firm zajmujących się doradztwem, zaplanować swoją wymarzoną podróż.

Targi to również coroczny Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, na który zjeżdżają się ekipy z całej Polski. Na zlocie można podziwiać cały przekrój modeli kamperów, przyczep i vanów, zarówno tych nowych jak i tych już zabytkowych klasyków.

(Visited 531 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz