Zmarł dyrektor Bramy Poznania Robert Mirzyński

W sobotę, 30 marca, po ciężkiej chorobie, zmarł Robert Mirzyński. Od 2013 roku pełnił on funkcję dyrektora CTK TRAKT. Miał 51lat.

Robert Mirzyński był osobą zaangażowaną na rzecz miasta. Aktywnie uczestniczył we wszelkich działaniach CTK TRAKT. To właśnie pod jego dyrekcją Brama Poznania została oddana do użytku i szybko stała się wizytówką Poznania, którą rocznie odwiedza ok. 160 000 osób.

– W działaniach zawsze stawiał na jakość, o czym świadczy wiele nagród i wyróżnień dla Bramy Poznania m.in. Nagroda w ogólnopolskim konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny w kategorii obiekt turystyczny 2014, tytuł jednego z 7 nowych Turystycznych Cudów Polski w konkursie National Geographic (2014) czy Wyróżnienie przez portal TripAdvisor Certyfikatem Jakości 2016 – informują pracownicy Bramy Poznania na swoim facebooku.

Wcześniej Robert Mirzyński był wieloletnim dziennikarzem Radia Merkury. Znany był również z umiejętności reżyserskich – wielokrotnie zdobywał bowiem Grand Prix na sopockim festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji „Dwa Teatry”.

/poznan.pl/
(Visited 177 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz