Trzy zespoły SKF Politechniki Poznańskiej na turnieju „Przed Ligą” w Koninie

W niedzielę 10 września trzy zespoły SKF Politechniki Poznańskiej udały się na turniej „Przed Ligą” do Konina.

W rywalizacji kadetek i seniorek rywalizowano każdy z każdym.

Seniorki:

Zespół SKF Politechniki Poznańskiej nie miał kłopotów z wygraniem trzech spotkań z zespołami odpowiednio TKS Siatkarz Jarocin,


KTPS Konin oraz MUKS Grześki Kalisz po 2:0 i zasłużenie finiszował z kompletem wygranych na pierwszym miejscu w turnieju.

Dla Nas jako zespołu każde granie przed sezonem jest bardzo ważne – powiedział Marcin Groć prowadzący zespół seniorek SKF Politechniki Poznańskiej.

Kadetki:

Szalona rywalizacja toczyła się w turnieju kadetek. Wszystko co zakręciło tabelą turnieju rozpoczęło się od wygranej zespołu SKF Politechnka Poznańska II z zespołem SKF Politechnika Poznańska I.

Tzw „rezerwy” klubu z Poznania stanęły przed szansą zwycięstwa w całym turnieju, lecz nie wytrzymały ciśnienia i ważnym spotkaniu z MUKS Grześki Kalisz przegrały bez wygranego seta, ale ostatecznie po dobrym dniu finiszowały na trzecim miejscu.

Pierwszy zespół SKF Politechniki Poznańskiej rozegrał dobre zawody, lecz został w pewnym stopniu ukarany za minimalizm i porażka z zespołem SKF Politechniki II omal nie zabrała wygranej w całym turnieju.

Dla mnie jako trenera są to kolejne wnioski z obserwacji zawodniczek na żywo w trakcie gry – podsumował na tydzień przed startem sezonu ligowego w kadetkach trener Zbigniew Woźniak.

Na wyjazd siatkarki udały się autobusem firmy Fox Travel.


(Visited 106 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz