Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego

Wędkarze juniorzy oraz seniorzy z grodziskiego koła PZW walczyli w sobotę oraz w niedzielę o puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.

Zawody juniorów odbyły 29 lipca na stawie w Parku Miejskim w Grodzisku Wielkopolskim.


Po powitaniu oraz losowaniu miejsc, wędkarze przystąpili do łowienia, które trwało 3 godziny. Na zakończenie Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański wręczył zwycięzcom puchary, a wszystkim uczestnikom słodkie upominki.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

  1. Daniel Pietrzak waga ryb 2,355kg
  2. Filip Wróbel waga ryb 2,165kg
  3. Adam Przymuszała waga ryb 0,970kg

W niedzielę, 30 lipca nad jeziorem Strykowskim w miejscowości Januszewice o puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego walczyli seniorzy grodziskiego koła PZW. W zawodach udział brało 35 wędkarzy, którzy na wywalczenie jak najlepszej pozycji mieli cztery godziny. Klasyfikacja końcowa seniorów przedstawia się następująco:

  1. Łukasz Włodarczak waga ryb 6,065kg
  2. Wiesław Mendel waga ryb 5,155kg
  3. Paweł Szaj waga ryb 5,075kg

Obraz z tegorocznego pleneru malarsko – rzeźbiarskiego przedstawiający park miejski za złowienie największej ryby zawodów otrzymał Daniel Kalitka była to płoć o wadze 0,580kg.

Po zakończeniu rywalizacji Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański wręczył zwycięzcom pamiątkowe puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali także upominki promocyjne.

Burmistrz podziękował młodym i starszym wędkarzom za udział w zawodach, pogratulował osiągniętych wyników i życzył dalszej pomyślności w realizacji wędkarskiej pasji.
(Visited 111 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz