Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu gostyńskiego u których znaleźli tabletki ecstasy i marihuanę. Jeden z nich odpowie za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych, a drugi za posiadanie i handel nimi. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości.
Kryminalni, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn mających związek z przestępczością narkotykową.

Pierwszy w ręce policjantów wpadł 22-latek. Został on zatrzymany w jednej z miejscowości w gminie Gostyń. Podczas legitymowania śledczy znaleźli przy nim dwie tabletki ecstasy, a w jego domu 144 gramy marihuany.

Drugi to 24-latek u którego w mieszkaniu policjanci ujawnili i zabezpieczyli 20 tabletek ecstasy.

Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, gdzie usłyszeli zarzuty. Młodszy z nich odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast drugi za posiadanie i handel środkami odurzającymi lub substancjami psychotropowymi za co przewidziana jest kara nawet 10 lat więzienia.

Sprawa ma charakter rozwojowy i możliwe są kolejne zatrzymania.
(Visited 1 090 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz