Zakończyła się trzecia edycja programu „Bezpieczna i zdrowa kobieta”

Zakończyła się trzecia edycja programu „Bezpieczna i zdrowa kobieta” przygotowanego przez Komendę Powiatową Policji w Nowym Tomyślu i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Tomyślu przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Opalenicy.


W ramach programu uczestniczki:

  • poznały podstawowe elementy samoobrony,

  • uczestniczyły w zajęciach z udzielania I pomocy przedmedycznej,

  • wzięły udział w warsztatach promujących zachowania prozdrowotne (tj. nauka samobadania piersi, pomiar poziomu cukru we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego oraz pomiar zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu),

  • poznały podstawowe zasady racjonalnego odżywiania.

W zajęciach uczestniczyły Panie – mieszkanki powiatu nowotomyskiegoZajęcia odbywały się w systemie cotygodniowym w dniach 13 października, 20 października oraz 27 października 2017 r. w Sali Czerwona Kula na Stadionie Miejskim w Opalenicy.

Dziękujemy wszystkim Paniom za tak liczny udział oraz podmiotom, które włączyły się w realizacje ww. programu tj. Urząd Miejski w Opalenicy, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Miejsko-Powiatowe w Nowym Tomyślu, Indywidualna Praktyka Pielęgniarska w Nowym Tomyślu, Gabinet Fizjoterapii i Dietetyki w Sędzinach.

KPP Nowy Tomyśl


(Visited 141 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz