Wspaniała akcja sprzątania Gminy Buk z udziałem mieszkańców! [ZDJĘCIA]

Dziś na terenie Gminy Buk odbyła się wspaniała akcja, podczas której mieszkańcy wspólnie przystąpili do wiosennego sprzątania terenów gminy. Wśród uczestników tej akcji nie zabrakło burmistrza Pawła Adama, który osobiście zaangażował się w porządki. 


Takie wspólne sprzątanie to z pewnością nie tylko zadbanie o estetykę terenów zielonych ale przede wszystkim dobra lekcja nie tylko dla najmłodszych by dbać o otoczenie. 

Burmistrz Miasta i Gminy Buk Paweł Adam podziękował uczestnikom tej akcji : Wspaniała akcja sprzątania gminy z udziałem mieszkańców! Serdecznie wszystkim dziękuję za zaangażowanie. Razem pokazaliśmy, że zależy nam na czystym otoczeniu 👌

Miasto i Gmina Buk:

Drodzy Mieszkańcy! DZIĘKUJEMY za tak duże zainteresowanie akcją wspólnego sprzątania naszej gminy i za jeszcze większe zaangażowanie! 🙂 W akcję zaangażowały się również prawie wszystkie sołectwa, pracownicy firmy DSM, która mieści się w Parku Przemysłowym przy autostradzie, część radnych i nauczycieli oraz dzieci wraz z rodzicami! 🙂 Sprzątali również pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Buk na czele z burmistrzem. DZIĘKUJEMY!!! 🙂 Niestety akcja ta pokazuje, że dookoła nas zalega masa najróżniejszych śmieci – niech ta akcja również skłoni nas do refleksji.

 

Więcej zdjęć:

>>>Wspólnie sprzątamy naszą gminę<<<

 

(Visited 343 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz