Włożyła kartę, wpisała PIN, zabrała plastik i… gdy bankomat nie wypłacił pieniędzy odeszła.

Do zdarzenia doszło 19 października 2022 r. w Trzemesznie.
Mieszkanka Trzemeszna włożyła kartę, wpisała PIN, podała kwotę wypłaty, zabrała plastik i… gdy od razu bankomat nie wypłacił pieniędzy odeszła.


A miała możliwość poinformowania o tym fakcie pracowników banku, złożenia reklamacji w banku, mogła też od razu zadzwonić na infolinię. Później okazało się, że bankomat pieniądze jednak wypłacił ale w tym czasie przy ekranie pojawiła się inna klientka banku, która pieniądze zabrała. Tym samym naraziła się na odpowiedzialność karną.
Chwila roztargnienia może zdarzyć się każdemu, ale jeśli zostawiliśmy gotówkę w bankomacie, to niekoniecznie musimy pogodzić się ze stratą pieniędzy. I tak zrobiła poszkodowana. Udała się do Komisariatu Policji w Trzemesznie i złożyła zawiadomienie o przywłaszczeniu 100-złotowego banknotu.
Funkcjonariusze na podstawie zabezpieczonego monitoringu ustalili sprawczynię, którą okazała się 40-letnia trzemesznianka.
Policjanci ukarali ją 500-złotowym mandatem. Musiała też zwrócić przywłaszczony banknot.
 
Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Statyczne - zobacz na Ceneo.pl

(Visited 65 277 times, 1 visits today)

One thought on “Włożyła kartę, wpisała PIN, zabrała plastik i… gdy bankomat nie wypłacił pieniędzy odeszła.

  • 30 listopada, 2022 at 7:00 pm
    Permalink

    Czyli zrobiła to celowo taka podpucha? Bo skąd by wiedziała że ta kobieta zabrała te 100zł I jakim cudem policja ja tak szybko namierzyła? Większej bzdury jeszcze nie czytałem.

    Reply

Leave a Reply