Wielki piknik rodzinny – MECZ GWIAZD [FILM]

W niedzielę, 10 września na stadionie MOSiR w Wolsztynie odbył się charytatywny mecz piłki nożnej pomiędzy Drużyną z Wolsztyna, a Gwiazdami Telewizji Polskiej. Dochód z imprezy przeznaczony został na rzecz Marcelinki Szymańskiej, która cierpi na rozszczep kręgosłupa. W wolsztyńskiej drużynie zagrał również reprezentant Policji.


10.09.2017r. o godz. 16:00 na stadionie przy ulicy Bohaterów Bielnika w Wolsztynie rozegrano niezwykły mecz piłki nożnej. Naprzeciw siebie stanęli zespoły Gwiazdy TVP i Drużyna z Wolsztyna. Zorganizowana już po raz czwarty akcja charytatywna jest okazją do zebrania środków na pomoc i rehabilitację konkretnej osoby. W tym roku pod opiekę piłkarzy trafiła 5-letnia Marcelinka Szymańska cierpiąca na rozszczep kręgosłupa.

Wśród gości, którzy odwiedzili Wolsztyn i zagrali dla chorej dziewczynki byli między innymi dziennikarze Rafał Patyra i Tomasz Wolny, wokalista Rafał Brzozowski i aktorzy Michał Chorosiński, Mikołaj Roznerski oraz Michał Czernecki.

Drużynę z Wolsztyna gościnnie reprezentował były piłkarz Lecha Poznań i wielokrotny reprezentant Polski Piotr Reiss, a także przedstawiciele samorządów i przedsiębiorcy. Z zaproszenia do udziału w tym wydarzeniu skorzystali również przedstawiciele służb mundurowych. Wolsztyńskich policjantów  reprezentował Piotr Horowski – na co dzień Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego.

Sportowe zmagania zakończyły się remisem 3:3 i wygraną gospodarzy po rzutach karnych 4:2. Wynik nie był jednak w tym przypadku najważniejszy. Kilka tysięcy osób, które pojawiło się tego dnia na stadionie mogło wspomóc rehabilitację małej Marcelinki, a jej rodzinie pokazać, że nie są sami i mogą liczyć na wsparcie wielu – często zupełnie nieznanych – osób.
Czytaj również…

https://wolsztyn.nowinylokalne.pl/mecz-gwiazd-wolsztynie-zagrali-dla-marceliny/
W najbliższą niedzielę, 10 września na stadionie MOSiR w Wolsztynie odbył się charytatywny mecz piłki nożnej pomiędzy Drużyną z Wolsztyna, a Gwiazdami Telewizji Polskiej.


Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rzecz Marcelinki Szymańskiej, która cierpi na rozszczep kręgosłupa. W wolsztyńskiej drużynie zagrają także reprezentanci Policji i Straży Pożarnej.


(Visited 309 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz