Volkswagen Poznań ma najlepszy program zarządzania talentami!

VWP ma najlepszy program zarządzania talentami!
Volkswagen Poznań zajął pierwsze miejsce w konkursie „Siła Przyciągania”, w kategorii „Najlepszy program zarządzania Talentami”.  W ten sposób VWP pokonał 56 firm, które startowały w tej kategorii.


Cieszymy się, ze nasz program w nowej formule spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem, mówi Ewa Majewska – Tadej, kierownik centrum  personalnego w Volkswagen Poznań. – Dajemy naszym pracownikom szanse na autopromocję i spełnienie swoich zawodowych ambicji. Dzięki temu w tegorocznej edycji programu wzięło udział  aż 81 osób.

 Volkswagen Poznań został doceniony za umożliwienie rozwoju pracownikom na dwóch ścieżkach – kierowniczej  i fachowej, za możliwość samodzielnego zgłoszenia swojej kandydatury, spójność programu ze strategią oraz wykorzystanie innowacyjnych narzędzi rozwojowych. Konkurs miał na celu wyłonienie najciekawszych i najskuteczniejszych przedsięwzięć, które pozwalają na przyciągnięcie i zatrzymanie w firmie najbardziej utalentowanych pracowników.

Konkurs „Siła Przyciągania” to inicjatywa, która bierze  pod uwagę cały obszar HR i nagradza firmy w 9 kategoriach, m.in. najlepsza kampania employer branding, najlepszy proces rekrutacji, najlepszy program wdrożeniowy.
Konkurs organizuje „Puls Biznes”, Grupa Work Service, PwC i Orange Polska.

(Visited 344 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz