Uwaga ! Zaginął 67-letni Stanisław Klich. Rodzina poszukiwanego oraz policja proszą o pomoc

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymali zgłoszenie od rodziny o zaginięciu 67-letniego Stanisława Klich. Mężczyzna wyszedł z domu przy ulicy Ludowej w Pile w dniu 05 marca br.


Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 997.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem Stanisława Klich, do którego doszło 05 marca br. w Pile. Mężczyzna wyszedł z domu, nie informując członków rodziny dokąd się wybiera. Zaginiony zabrał ze sobą dowód osobisty oraz bilet miesięczny.

Rysopis poszukiwanego: wzrost 174 cm, waga 80 kg, oczy brązowe, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, siwe. Mężczyzna ma widoczne braki w uzębieniu. Ubrany był w spodnie wełniane, popielate, kurtkę koloru szarego, kamizelkę skórzaną koloru czarnego oraz skórzane buty za kostkę w kolorze czarnym.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 997 czynnym całą dobę.
(Visited 272 times, 1 visits today)

Leave a Reply