Uwaga! ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN? Brutalna napaść w sklepie ogólnospożywczym [FILM]

Oborniccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie rozboju do którego doszło 15 kwietnia br. w sklepie ogólnospożywczym w Uścikowie. Monitoring zarejestrował sprawców tego przestępstwa. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z prezentowanego wizerunku lub posiadają wszelkie informacje na jego temat.


Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Obornikach poszukują mężczyzn podejrzewanych o rozbój. Do zdarzenia doszło 15 kwietnia br. w godzinach popołudniowych w sklepie ogólnospożywczym  w Uścikowie.  
Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP Oborniki proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym materiale mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat.

Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Piłsudskiego 54 w Obornikach. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 61 29 75 278, 61 29 75 271, 61 29 75 272 czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 bądź na numer alarmowy 112 czynny całą dobę.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyzurny.oborniki@po.policja.gov.pl

/oborniki.policja.gov.pl/

(Visited 7 046 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz